Офіційний сайт

виробника фаркопів №1

Завод запрошує на розробку нових моделей фаркопів наступні автомобілі:
Fiat Punto 3 (Хетчбек) 2013 р.в.,
Great Wall Vollex C30 (Седан) 2011 р.в.,
Suzuki Jimny (Позашляховик) 1998 р.в.

Ціна в такому разі буде складати 1 500 грн!!!

Індивідуальний розрахунок вартості

 
 

На фаркоп чи захист картера для автомобіля, яких немає в нашому каталозі.

 

Захисти свій автомобиль

Не чекай, доки потрапиш в яму.

Отримай перевагу.

Про компанію

Шановні клієнти!!!

У зв'язку з постійним коливанням цін на сировину для виробництва, ціни на готову продукцію також постійно коливаються! Прохання щодо атуальних цін на продукцію звертатися до менеджерів по продажам за наявними номерами телефонів. Дякуємо за розуміння!

В асортименті нараховується більше 700 моделей. На підприємстві використовуються нові сучасні технології (порошкове фарбування), верстати та агрегати з числовим програмним забезпеченням (плазмова різка, лазерне випалювання).

Наша компанія зосереджена на постійному рості та розвитку

Беручи до уваги складну конкуренцію на ринку запчастин

У 2014 році компанія увійшла до числа лідерів даного ринку.

Підпишіться на наші новини
Сертифікати
Сертификат соответствия фаркопы - ТМ "Автопрыстрий" 2015 - 2017
Сертификат соответствия фаркопы - ТМ "Автопрыстрий" 2014 - 2016
Сертификат соответствия фаркопы - ТМ "Автопрыстрий" 2012 - 2014
Сертификат соответствия фаркопы - ТМ "Автопрыстрий" 2010 - 2012
Сертификат соответствия прицеп автомобильный - ТМ "Автопрыстрий" 2015 - 2017
Відгуки
Купив фаркоп на зафіру Б. Сама залізяка відмінна, Упаковка я вважаю занадто несерйьозна (білий мішок замотаний стрейч плівкою). Комплектація- на крюк не було 2 гайки, до електрики по хорошому потрібне реле, провода внутрішньо квартирні які не витримають морозів та +30 або+40 на протязі кількох років (потрібно зовнішні стійкі до різних перепадів), болти на кріплення розетки можна положити і нержавійку під хрест або шестигранник, а не звичайні. На кріплення крюка болти твердість не 8.8 а 12.1 або також нержавійку. Але в загальному все працює.
Віталій
Інженер
Купил фаркоп доволен как слон, доставили быстро. Качество супер, метал, покраска, сварка - все на высоте. Менеджер ваще красава, компетентный и обходительный.
Петруха
Компанія бомба, раджу всім, продукція на високому рівні менеджер 10/10, мастера 10/10
Віталій
Решил купить фаркоп на автомобиль Nissan Almera, связался с менеджером, он помог мне с правильным выбором, оформил заказ. Через три дня получил фаркоп по Новой Почте. На автосервисе установили без проблем. Всем советую, большое спасибо ...
Ярослав Гресько
Купил второй фаркоп, так как поменял свой автомобиль. Качество и цена - радуют. Консультации и сервис на хорошем уровне, есть гарантия и сертификат соответствия. Толщина метала, покраска - видно что изготовлен в заводских условиях, а - не гаражи, которые на всем економлят, а потом страшно цеплять прицеп, авось оторвётся.
Александр Подоляк
Купил пол года назад себе фаркоп ТМ "Автопрыстрий" на Opel Vivaro, 3 дня назад заказал защиту двигателя на эту же машину, в принципе качеством изделия - доволен. Приехала быстро, без никаких проблем. Как и с установкой фаркопа так и защиты нюансов не возникло, удобно что есть инструкция по установке. Советую покупать здесь ...
Влад Кочкин
Заказывала санки для двойни - мне очень понравились ;) единственный минус - в комплекте, нет веревки. Малыши довольны - ну и я тоже! Хороших вам клиентов и выгодных сделок! Цена актуальна, доставили вовремя.
Юлия
Добавити свій відгук
Добавити свій відгук

Вертикальные вкладки

Заказать звонок