Наші партнери

Prom.ua

Prom.ua - це всеукраїнський торговий центр в Інтернеті, торгова площадка з конструктором сайтів та інтернет-магазинів. Prom.ua зробив торгівлю в Інтернеті зрозумілою і доступною для всіх.

На платформі Prom.ua підприємці виробничо об'єднання "Автопрістрій" створили додатковий інтернет-магазин. Покупець, в свою чергу, може легко знайти і вибрати потрібний товар компанії.

Нова Пошта

ТОВ «Нова Пошта» - це українська компанія, що забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб і бізнесу. Місія компанії - робити доставку легкої для життя і бізнесу, спрощувати життя клієнтам.

Компанія "Автопристрій" більше 5 років відправляє товари власного виробництва клієнтам, використовуючи сучасні сервіси служби доставки.

Ін Тайм

ТОВ "Ін Тайм" за 14 років роботи зайняла лідируючі позиції на ринку експрес перевезень України. Доставляє вантажі вагою від 100 грам до 10 тонн в будь-який населений пункт країни. На сьогоднішній день компанія "Ін Тайм" надає своїм клієнтам повний комплекс послуг експрес-доставки вантажів.

Виробниче об'єднання "Автопристрій" партнер і VIP-клієнт служби доставки.

АВ МеталГруп

ТОВ «АВ МеталГруп» - найбільша торгівельна компанія України, що працює на ринку металопрокату з 2009 року. Динамічно розвивається, відкриваючи філії та металобази по всій Україні.

ТМ "Автопристрій" постійно закуповує метал для виробництва своїх товарів у лідерів українського ринку металопрокату.

МетІнвест

ТОВ «Метінвест холдинг» - найбільший в Україні і один з найбільших в СНД виробників залізорудної сировини та сталі. Компанія входить в топ-50 металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі.

ПО "Автопрістрій" постійно закуповує метал для виробництва своїх товарів у лідерів українського ринку металопрокату.

СВ Технологія

ТОВ «СВ Технологія» - сучасне підприємство, що динамічно розвивається та здійснює комплексні поставки професійного зварювального устаткування і матеріалів відмінних споживчих властивостей і оптимального співвідношення технічних характеристик, дизайну, якості та надійності.

ПО "Автопристрій" постійно закуповує інтвентар та обладнання для виробництва своїх товарів.

Перчатка-центр

Компанія «Перчатка-центр» дорожить своєю репутацією і завжди відповідає принципам порядності, надійності і професіоналізму.

Постачає робочі рукавички і рукавиці на виробництво "Автопристрій". Структура підприємства є офіційним представником найбільших виробників рукавиць в Україні.

Заказать звонок